Z Tobą w każdej podróży Nawet na koniec świata

Koszty i sposoby dostawy

Po złożonym zamówieniu:

  1. zostanie wysłany do Państwa e-mail informujący o szczegółach zamówienia
  2. prosimy o sprawdzenie poprawności zamówienia oraz jego potwierdzenie klikając na przesłany link
  3. następnie towar zostanie wysłany do Państwa w ciągu od 1 do 3 dni roboczych lub  w innym terminie zgodnie z przesłaną informacją w przypadku jego niedostępności.

 Realizacja dostaw

  1. Dostawa zamówionych towarów realizowana jest w dni robocze (od poniedziałku do piątku) na terenie całej Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL. Standardowo realizacja zamówienia nastąpi od 1 do 3 dni roboczych od potwierdzenia przez sklep przyjęcia zamówienia oraz wpłynięcia przedpłaty na konto sklepu (w przypadku zamówień płatnych przelewem). Gdy paczka z towarem opuści nasz magazyn zostaną Państwo o tym poinformowani drogą mailową. Przesyłka powinna dotrzeć do Państwa w ciągu 2 dni roboczych.
  2. Dostawa produktów odbywa się w miejsce wskazane w formularzu zamówień. W momencie odbioru przesyłki kupujący powinien sprawdzić czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu podczas transportu.
  3. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń w odbieranej przesyłce należy sporządzić protokół uszkodzeń w obecności kuriera i odmówić przyjęcia towaru. 
  4. Przy zakupie powyżej 200 zł kurier DHL gratis.
Koszty dostawy

Przy zakupie powyżej 200 zł koszty dostawy pokrywa sprzedawca (opcja za pobraniem - koszt 20 zł).

Przy kwocie poniżej 200 zł koszty dostawy pokrywa kupujący. Dostawa kurierem DHL wynosi 30 zł, przy płatności przelewem lub kartą (opcja za pobraniem dodatkowo 20 zł).


Odbiór osobisty  

Istnieje możliwość odbioru osobistego zakupionego towaru w C.H. Galeria Mokotów. Ul. Wołoska 12. Warszawa. 1 poziom. Parking "Parasol". Tel. 22 161 35 07